GABRYSIN

To kawałeczek zielonego luksusu gdzie są łąki i wzgórza poprzeplatane lasami i łanami zbóż. Na niebie w obłokach jak wata cukrowa szybują bociany i jastrzębie a żurawie na rozkołysanych wiatrem łąkach dają swój niepowtarzalny koncert. Zamiast zapachu nowości w powietrzu unosi się zapach czystego wiejskiego powietrza a w sezonie truskawkowym poprzeplatany aromatem słynnej kaszubskiej truskawki. Czas tu płynie bardziej w zgodzie z ruchem chmur niż wskazówek zegara. Jeżeli chcesz przeżyć niezapomniane wakacje w towarzystwie przyrody – to miejsce jest dla Ciebie! Ta przestrzeń,ta zieleń, ten taras gdzie delektujesz się kawą o świcie i lampką wina w towarzystwie zmierzchu, to wszystko przywoła ducha nieskrępowanej wolności. Okolica zachęca do spacerów, lasy do dłuższych wędrówek, jeziora do pływania, jedzenie do porównania, trasy do przejechania rowerem. Jest to miejsce dla miłośników natury, wiejskiego klimatu i spokoju – prawdziwej cichej nocy pod gwiazdami i leniwych poranków z mikroklimatem. 
W tym kameralnym siedlisku są dwa parterowe domki 4 i 6 osobowe z dużymi tarasami, łazienkami, ciepłą wodą w kranie, aneksem kuchennym wyposażonym we wszystko co potrzebne, do przygotowania posiłków we własnym zakresie,TV oraz sypialniami z wygodnymi łóżkami i możesz przyjechać z ukochanym zwierzakiem.

Domek 4 osób. ma dwie sypialnie 2 osób.( jedna z łożem małżeńskim a druga 2 łóżka 1osob.), pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka duży taras oraz grill.

Domek 6 osób. składa się z dwóch sypialni 3 osób. ( w każdej łoże małżeńskie i łóżko 1osob) przy każdej sypialni jest łazienka, pokój dzienny z aneksem kuchennym, duży taras.

Czy będziesz się nudzić? - jesteśmy z dala od wszystkiego co intensywne, nie ma Wifi i przjeżdżamy po cyfrowy detox - dlatego nuda jest tu ok. jeśli dzięki niej odpoczywamy. Ale zachęcam do aktywności żeby poznać dobrodziejstwa naszej przepięknej Szwajcarii Kaszubskiej, która słynie urozmaiconym położeniem ze wzgórzami i jeziorami, bogatą kulturą oraz ofertą wypoczynku aktywnego.
Posiłki można przygotować sobie we własnym zakresie z produktów częściowo zakupionych od okolicznych rolników i na targowisku w środy i soboty w pobliskich Sierakowicach oraz sklepikach w okolicy. Na trasach działają restauracje i bary gdzie można zjeść tradycyjny obiad.
Dla dzieci jest piaskownica, zjeżdżalnia , huśtawka i bardzo duże podwórko. Dużo atrakcji w okolicy np. Park miniatur.
Drogi gościu nie mogę obiecać Ci wieczności, ale mogę zapewnić kilka chwil wytchnienia.
Dużo zieleni i ciszy gwarantuje Ci Gabrysin.

Udostępnij znajomym

Udostępnij znajomym.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

Kontakt

Gabriela Blok
Przyrowie 14
83-323 Kamienica Szlachecka
woj. pomorskie
kom. +48 605 893 193
e-mail: wygoda@autograf.pl
Konto bankowe:
KBS O/Stężyca
25 8350 0004 5203 9475 3000 0010